تصفیه شیمیایی روغن توربین توتال

تاریخ درج پست : اسفند ۲۱، ۱۳۹۸
تاریخ آخرین بروزرسانی پست : تیر ۰۴، ۱۴۰۳
تعداد بازدید از این پست ۶۷۸
بازگشت به صفحه قبلی

تصفیه شیمیایی روغن توربین توتال

.حذف وارنیش روغن توربین


منتشر شده توسط مدیر Kamal Moshtaghi
تصفیه شیمیایی روغن توربین توتال

اولین تصفیه شیمیایی حذف وارنیش از روغن توتال در شرکت زیمنس توسط KSP صورت گرفت. در این عملیات تصفیه شیمیایی روغن توربین انجام شد که منجر به وارنیش زدایی روغن توربین گردید. اولین دستگاه بومی تصفیه شیمیایی انلاین توسط کاوشگران صنعتی پارت کیهان طراحی و ساخته شد. وارنیش روغن توربین بسیار آسیب رسان است. با تصفیه شیمیایی حذف وارنیش هم میزان RBOT روغن بهبود یافته و هم میزان VPT روغن کاهش می یابد.


با تصفیه شیمیائی روغن شرایط بهره برداری روغن مطابق استاندارد ASTM D4378 روغن ایده ال می شود. در روش تصفیه شیمیایی روغن توربین KSP میزان RBOT به بالای 1000 افزایش می یابد. در مورد روغن شل و روغن توتال به مرز 2000 افزایش می یابد. در این روش وارنیش نیز به مقدار کمتر از روغن نو یعنی به زیر VPT=15 کاهش پیدا می کند. این مزیت انحصاری تصفیه شیمیایی وارنیش زدایی روغن توربین است.


این روش ضمن بهبود پارامتر های بهره برداری روغن می تواند کاملا سیستم را نیز پاکسازی وارنیش نماید. درنهایت تمامی خواص روغن به روغن نو تبدیل می شود. به دلیل دانش فنی فرمولاسیون روغن در KSP از پکیج ادتیو اروپایی استفاده می شود. بنابراین میزان RBOT روغن پس از حذف وارنیش و تصفیه شیمیایی روغن به میزانی فراتر از روغن نو افزایش مییابد. این دانش فنی از نقاط قوت تصفیه شیمیایی روغن توربین شرکت KSP است.


شرکت KSP دارای تجربه ارزشمند تصفیه شیمیایی روغن توربین بخار، تصفیه شیمیایی روغن توربین گازی، وارنیش زدایی روغن توربین است. این تجربیات در بیش از ده ها نیروگاه حرارتی، نیروگاه گازی و نیروگاه سیکل ترکیبی کشور حاصل شده است. بهترین روش حذف وارنیش روغن توربین، تصفیه شیمیائی است. تصفیه شیمیای روغن همزمان با از بین بردن وارنیش، RBOT روغن را نیز افزایش می دهد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحات مجازی ما مراجعه فرمایید. همچنین می توانید با شماره های 09374594162، 09125199931 ، 09121570802 تماس حاصل فرمایید.تصفیه شیمیایی روغن