تصفیه شیمیایی روغن توربین قشم

تاریخ درج پست : اسفند ۰۷، ۱۴۰۰
تاریخ آخرین بروزرسانی پست : تیر ۰۴، ۱۴۰۳
تعداد بازدید از این پست ۶۰۴
بازگشت به صفحه قبلی

تصفیه شیمیایی روغن توربین قشم

تصفیه شیمیایی روغن توربین


منتشر شده توسط مدیر Kamal Moshtaghi
تصفیه شیمیایی روغن توربین قشم

پروژه قشم و تصفیه شیمیایی روغن توربین برای وارنیش زدایی روغن توربین توسط شرکت کاوشگران صنعتی پارت کیهان صورت پذیرفت. تنها شرکت دارای لایسنس تصفیه شیمیایی روغن توربین شرکت KSP می باشد. این شرکت توانایی حذف وارنیش از روغن توربین و افزایش RBOT روغن را دارد. شرکت کاوشگران صنعتی پارت کیهان با تکیه برتوان نخبگان خود توانسته ثبت اختراع دستگاه تصفیه روغن توربین را انجام دهد.


شرکت KSP بهترین تصفیه شیمیایی حذف وارنیش برای بهبود VPT به مشتریان خود ارائه می دهد. انواع روغن توربین شل، روغن توربین توتال، بهران و ایرانول در این فرآیند بازیابی می شوند. استفاده از روش های فیلتراسیون مانند دپس فیلتر و یوروپا فیلتر به هیچ عنوان RBOT را افزایش نمیدهد. حتی با حذف برخی ادتیو های روغن ممکن است RBOT را کاهش نیز بدهند. این روش های برای سیستم های توربین با حجم بالای 4000 لیتر به هیچ عنوان کارامد و اقتصادی نیستند.


خدمات انحصاری تصفیه شیمیایی روغن توربین و وارنیش زدایی شرکت KSP می باشد. در روش تصفیه روغن شرکت KSP شرایط تصفیه فیزیکی و شیمیایی روغن مطابق روغن نو می شود. شرایط روغن هنگام راه اندازی و در حال بهره برداری طبق استاندارد ASTM D4378 می شود. تصفیه شیمیائی روغن توربین جایگزین بسیار مناسب و بهترین آلترناتیو برای تعویض روغن توربین است.تصفیه شیمیایی روغن